Proč svěřit tisk fotografií Obrázkárně

Z kvality neslevíme ani pixel

Tisknout se dá koneckonců na cokoli a zmáčknout tlačítko „print“ taky umí každý. Zákazník by ušetřil, my bychom vydělali, ale nás to takhle prostě nebaví. Tiskneme jen na špičkové materiály, které máme vyzkoušené. A pracujeme s tiskovými technikami, které přinesou ten nejlepší výsledek. Chceme, aby výsledek naší práce potěšil zákazníka za deset let stejně jako ihned po tisku.

Každá zakázka je originál

Nezpracováváme zakázky jako na běžícím pásu. Ke každé zakázce máme stejný vztah, jako má fotograf ke svému prvnímu fotoaparátu. Je pro nás jedinečná. Nad každým tiskem se proto nejdřív zamyslíme a navrhneme to nejlepší možné řešení, i když je pro zákazníka třeba výhodnější než pro nás. Perfektní výsledek je pro nás vždy na prvním místě.

Jako fotka ve vývojce

Naše práce nás baví a je naším cílem, aby se u nás každý zákazník cítil jako v bavlnce. Nebo jako fotografický papír ve vývojce. O klienty pečujeme se stejným citem, jak o fotografie a grafiky, které pro ně zpracováváme. Potřebujete poradit? Zavolejte nám – vždycky s vámi budeme jednat otevřeně.

Širokoúhlé rozpětí služeb

Je libo tisk, plátno anebo rovnou celý obraz i s rámem? Zařídíme pro vás prakticky cokoliv. My se postaráme o tisk, naši kolegové z Lípové 6 vám obraz zarámují nebo zasadí do pasparty. A umíme toho mnohem víc! Proklikejte si náš web, abyste si vytvořili obrázek o tom, co všechno děláme.