Tisk foto obrazů na plátno

Dostaňte své nejpovedenější snímky tam, kde od nich nepůjde odtrhnout oči. Fotoobraz z vlastní fotky si můžete pověsit do kanceláře, obýváku nebo ho poslat rovnou do galerie, patříte-li k profesionálním fotografům. Tisk na plátno pozvedne na zcela jinou úroveň jak umělecké fotografie, tak i střípky z vašeho posledního rodinného focení.

OBJEDNAT TISK FOTO OBRAZŮ

Plátno na míru vaší fotografii

U nás se plátno přizpůsobuje fotkám, nikoliv naopak. Fotoobrazy vyrábíme na míru o rozměrech s rozestupem 1 centimetru. Nemusíte mít strach, že byste museli ze své fotografie něco ořezávat nebo se ji snažit napasovat do předem stanovaného formátu. Jen je třeba počítat s výsledným tiskem o minimálním rozměru 20×20 cm, menší zatím vyrobit neumíme.

Jelikož je plátno tkaný materiál a v průběhu života obrazu se vytahuje, je nutné ho čas od času dotáhnout. Proto zhotovené foto obrazy napínáme na kvalitní dřevěné rámy s oblou přední hranou a klíny v rozích, které slouží k dokonalému napnutí fotoplátna. Okraje plátna zalepujeme speciální páskou, která zabraňuje jeho třepení či případnému poškození.

Foto obraz s tiskem na bocích

Pokud nepatříte mezi milovníky ozdobných rámů a raději byste pověsili hotový fotoobraz rovnou na zeď, vytiskneme vaši fotografii o 5 cm větší, než je výsledná velikost obrazu. Plátno tak můžeme přetažením z vnější strany jednoduše napnout na dřevěný rám a na zadní straně ho připevnit sponkami. Rám obrazu je přitom zcela zakrytý a vzniká samostatný 3D objekt, který můžete ihned pověsit na stěnu.

V případě, že nemůžete obětovat 5 cm okrajů z vašeho snímku, rádi pro vás zvětšíme okraje fotografie pomocí techniky zrcadlení. Boky plátna budou potištěné stejně jako přední strana, z čelního pohledu však zůstane fotografie nezměněna.

Foto obraz s tiskem na přední hranu

Hodláte-li svůj snímek vyšperkovat vnějším rámem, tak jako se tomu dělá běžně u opravdových maleb, olejů či akrylů, postaráme se o to, abychom z původní fotografie nemuseli ubírat ani o milimetr více, než je nezbytně nutné. Foto plátno natiskneme přesně ve velikosti výsledného obrazu tak, že tisk končí na přední hradě a boky obrazu jsou překryté nepotištěným plátnem. Do vnějšího rámu je tak vsazeno jen minimum potištěné plochy.

Vyberte si ten nejlepší materiál

K tisku fotografií na plátno využíváme špičkové a pečlivě prověřené materiály od předních výrobců fotografických papírů a příslušenství Hahnemühle a Rauch. Foto obrazy tiskneme na tkané plátno s povrchovou úpravou pro pigmentový tisk. Výsledkem je foto plátno s kvalitou, která je plně srovnatelná s fotografiemi na papíru.

Matná plátna:
Canvas Como Pro – 340gsm, přírodně bílé plátno. CCP340 – produktový list
Canvas Como Pro Bright White – 340gsm, zářivě bílé plátno. CCPBW340 – produktový list
Daguerre Canvas – 400gsm, zářivě bílé plátno. DC400 – produktový list
Canvas Artist – 340gsm, přírodně bílé plátno s výraznější strukturou. CA340 – produktový list

Lesklá plátna:
Canvas Venezia Satin – 350gsm, lesklé plátno. CVS350 – produktový list

Spočítejte si cenu vašeho tisku na plátno

Stačí zadat požadované rozměry foto obrazu, materiál a kalkulačka vám sama vypočítá výslednou cenu tisku.