Tisk fotografií

Jaroslav Bengl - Lipari

Jak je to dávno, kdy jste naposledy třímali v rukou fotografický film a netrpělivě čekali, jestli se snímky povedou? Moderní technologie nás o tyhle kouzelné okamžiky tak trochu okrádají. Fotografií máme ve svých počítačích tisíce, už si jich ale tolik nevážíme. Přitom vzpomínky na výjimečné okamžiky či obzvlášť povedené snímky můžete znovu přivést k životu, pochlubit se s nimi světu nebo je jednou ukázat vnoučatům. Stačí k tomu málo.

OBJEDNAT TISK FOTOGRAFIÍ

Vracíme život výjimečným snímkům

K tisku digitálních fotografií využíváme špičkovou technologii známou z kategorie Fine Art, charakteristickou pro autorské a umělecké fotografie. Netiskneme sice na tak světlostálý materiál jako umělci, ale výsledek je přesto velmi působivý a cena tisku mnohem příjemnější.

Uchovat vzpomínky nebo uspořádat výstavu?

Tisk digitálních fotografií využijete v případě, chcete-li si zútulnit stěny své kanceláře, dát reálné obrysy snímkům z posledního rodinného focení – klidně v nadživotní velikosti – nebo si rovnou vytvořit vlastní fotografické portfolio. Fotografického tisku často využívají také autoři výstav, zejména pro jeho vysokou kvalitu. Pokud se rozhodnete jednu takovou uspořádat, rádi se přijdeme podívat! ☺

Vyberte si tiskový materiál

Fotografie tiskneme výhradně na prémiové materiály značek Rauch a Epson, které se běžně používají pro tisk profesionálních fotografií ve vysokém rozlišení.

Matné papíry:
Premium Matte Paper – 230gsm, bílý hladký matný papír. PRC230N – produktový list
Pololesklé papíry:
Premium Satin Photo Paper – 260gsm, bílý papír s minimálním leskem. PMC260FD – produktový list
Premium Luster Photo Paper – 260 gsm, bílý pololesklý papír. PLPP260 – produktový list
Lesklé papíry:
Premium Glossy Photo Paper – 260gsm, bílý lesklý papír. PGC260FD – produktový list
Photo Metallic Chrome – 300gsm, vysoký lesk s metalickým vzhledem. PMCH300 – produktový list

Interaktivní kalkulačka ceny tisku fotografií: