Fotografie Staré Prahy

Staroměstské náměstí /1870 /

Magie minulých dob znovu ožívá na autentických fotografiích pražských uliček a pamětihodností z let 1865 – 1945. Podařilo se nám nashromáždit na 150 snímků staré Prahy od různých autorů, které nyní nabízíme i vám. Kromě kvalitního velkoformátového tisku z již digitalizovaných dat zaručujeme i velkou dávku nostalgie.

150 fotografií staré Prahy

Od Václaváku, přes starou Letnou až do Maiselovy synagogy… Projděte se uličkami staré Prahy v naší galerii a vyberte si mezi fotografiemi tu, která vás nejvíc osloví.

Vstupte do naší galerie, vyberte si ze 150 fotografií staré Prahy.

Vytiskneme vám věrnou reprodukci z profesionálně digitalizovaných snímků. V rozměrech A4 – A1, na výběr je 15 značkových materiálů: lesklé nebo matné papíry či fotografické plátno.

Cena tisku fotografií

Cena výsledné fotografie závisí na velikosti tisku a vybraném papíru, snadno si ji můžete vypočítat v našem ceníku. Ke každému tisku ještě připočteme autorský poplatek (50 Kč pro tisk A4, 100 Kč pro A3, 150 Kč pro A2 a 250Kč pro A1), který nám postupně pokrývá náklady spojené s nákupem a digitalizováním fotografií.

Objednejte si vlastní fotografie staré Prahy

Prohlédněte si naší galerii a napište nám, o který snímek byste měli zájem. Stačí napsat email s číslem fotografie (číslo je uvedené vedle názvu) a my vám reprodukce fotografií rádi vytiskneme. Pokud se pohybujete po Praze, doporučujeme se zastavit přímo u nás na pobočce, kde si můžete fotografie v rozměru A2 osobně prohlédnout.